مشکل کاوه رضایی حل شد!

دوشنبه 20 دی 1395 ساعت 21:59

مهاجم ناراضی استقلال که حاضر نبود در تمرین روزهای گذشته استقلال شرکت کند، بعد از صحبت ما مدیرعامل باشگاه به تمرینات این تیم برگشت.


به گزارش "ورزش سه"، کاوه رضایی که موثرترین بازیکن نیم فصل اول استقلال است در تعطیلات نیم فصل به دلیل آنچه رعایت نشدن بندهایی از قراردادش خوانده بود در تمرینات روزهای ابتدایی شرکت نکرد. رضایی روز جمعه برای تمرین کردن به کمپ حجازی آمد اما زمانی که متوجه شد حسن زمانی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال مصاحبه تندی علیه او کرده است از مدیران باشگاه درخواست رضایتنامه کرد تا در نیم فصل دوم فوتبالش را در تیم دیگری ادامه بدهد.

  
اما امروز سیدرضا افتخاری با کاوه رضایی صجت کرد و به او قول داد که خواسته های به حق او را اجرا خواهد کرد و به همین دلیل مهاجم آبی ها به تمرین تیمش برگشت تا در فاصله 3 روز مانده تا بازی با نفت تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر خودش را آماده این بازی حساس کند. 

 

با وجود آنکه در روزهای گذشته شایعات زیادی مبنی بر پیوستن کاوه رضایی به یک تیم چینی وجود داشت، این مهاجم برنامه ای برای ترک استقلال نداشت بلکه از رفتار مدیران باشگاه دلخور شده بود و حالا با حل شدن مشکلات از امروز خود را برای حضوری قدرتمند در نیم فصل دوم لیگ برتر آماده خواهد کرد.

http://www.varzesh3.com/news/1386118/%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D9%88%D9%87-%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AD%D9%84-%D8%B4%D8%AF!

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.