کارخانه گلادیاتورسازى برانکو (گزارش اختصاصى)

چهارشنبه 13 بهمن 1395 ساعت 01:04

 بازى فیزیکى و پرس پرفشار و ٩٠ دقیقه اى سرخپوشان چگونه شکل مى گیرد، پاسخ این سوال را در طول این گزارش مشاهده خواهید کرد.


به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیسى ها با سبک جالب توجه بازى خود و فیزیکى و همچنین پرس پرفشار در طول دو فصل اخیر نگاه ها را به سمت خود خیره کرده اند و کارشناسان را با این سوال مواجه کرده اند که این میزان آمادگى بدنى چگونه شکل گرفته است. در حالى که تصور مى شد ٩٠ دقیقه تمرین پرفشار در چمن و تمرینات آماده سازى برانکو و مارکو استیلینوویچ این اتفاق تاکتیکى را در سرخپوشان شکل داده است اما رونمایى از زیرزمین استادیوم شهید کاظمى و تمرینات سرخپوشان در این بخش نشانگر این است که کار اصلى براى ساخت گلادیاتورها در این مکان و دور از چشم اصحاب رسانه و هواداران شکل مى گیرد، جایى که مى تواند از محسن مسلمان به عنوان  بازیکنى که در دوران افولش بازارى را خریدار خود نمى بینید اکنون ستاره اى غیر قابل کتمان شکل دهد.

  
سرخ ها در بخشى از فصل حتى با زمزمه برخى مربیان و بازیکنان حریف با توجه به شیوه عجیب   پرس و عملکرد بازیکنان در جدال با آنها از واژه هایى مثل دوپینگ و عجیب و باورنکردنى استفاده مى کردند اما این گزارش نشان مى دهد آنها به شیوه اى عجیب تمرینات آماده سازى خود براى دیدارها را پشت سر مى گذارند. نکته جالب اما اشتیاق آنها براى تمرین است، اتفاقى که باعث مى شود در روزى که با مرخصى از سوى برانکو ایوانکوویچ مواجه شده اند در محل تمرین حضور یابند و به صورت اختصاصى زیر نظر مربى بدنساز خود به بدن شان شلاق بزنند.


روز گذشته در حین بازدید برانکو از ورزشگاه شهید کاظمی، فرصتی شد تا تمرینات سرسخت مارکو با دو بازیکن پرسپولیس را زیرنظر بگیریم. تمریناتی متنوع و دشوار شامل ضربه به  کیسه بوکس با ساق پا و مشت ، شنا رفتن ، دویدن سریع، وزنه زدن و نرمش با طناب که تازه دویدن روی تردمیل پیش زمینه این حرکات سخت بدنی بود که نفس کمال کامیابی نیا و بوژیدار رادوشوویچ را  می گرفت . حرکاتی که این دو با علاقه انجام می دهند تا از نظر قوای جسمانی در طول فصل شرایط بهتری پیدا کنند. 


استیلینوویچ مربی بدنساز پرسپولیس در این باره می گوید : با همکاری برانکو بازیکنان در تمرینات اختصاصی بدنی در جیم ورزشگاه زیر نظر من کار می کنند . کارهایی که باعث بهبود ظرفیت تنفسی و عضلانی آنها می شود که با توجه به سبک بازی ما نیاز است که این بدنسازی ویژه حتما در برنامه ما باشد . با توجه به این که برانکو خودش تحصیلکرده این رشته است ، کار من در تیم راحت تر است و ما در این برنامه ها با هم اتفاق نظر داریم.


وقتی از او درباره استقبال بازیکنان از این تمرین های سخت و نفسگیر سئوال می کنیم او می گوید : تیم خوبی داریم و بچه ها از این امکانات استفاده خوبی می کنند. طبعا آنچه که به عنوان کیفیت بازی در تیم به نمایش در می آید نشان دهنده علاقه همه تیم به پیشرفت است ، پیشرفتی که در دو شاخه بدنی و جسمانی حاصل شده و قطعا با همکاری بچه های تیم به دست آمده است.

 

ویدئو: تمرینات سخت بازیکنان پرسپولیس در سالن بدنسازی


اکنون قدم مى گذاریم به زیرزمین مخوف محل تمرین سرخپوشان؛ جایى که به کارخانه گلادیاتورسازى برانکو ایوانکوویچ معروف شده است:

http://www.varzesh3.com/news/1391984/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%AF%D9%84%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%89-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%A9%D9%88-(%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%D9%89)
 کاتالوگ اینترنتی

آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ

 طراحی و چاپ کارت ویزیت

طراحی حرفه ای کارت ویزیت

.طراحی بنر تبلیغاتی , طراحی کارت ویزیت , طراحی کاتالوگ , طراحی بروشور , طراحی کاور طراحی هدر ,طراحی موشن گرافیک , طراحی لوگو ,  تعرفه طراحی , طراحی استند ,  طراحی تراکت , طراحی بنر , چاپ کارت ویزیت , چاپ کاتالوگ ,چاپ بروشور کاور اهنگ , هدر سایت ,ساخت تیزر تبلیغاتی ,طراحی آرم , استند نمایشگاهی , تراکت , کاتالوگ اینترنتی , نرم افزار طراحی لوگو , پوستر محرم , پوستر دفاع مقدس فروشگاه محصولات گرافیکی , طرح لایه باز , طرح لایه باز کارت ویزیت , آموزش فتوشاپ ,آموزش فتوشاپ مقدماتی ,آموزش فتوشاپ پیشرفته , بروشور لایه بازطرح لایه باز قالب,مقالات طراحی بنر,مقالات طراحی کاتالوگ,مقالات طراحی لوگو,دانلود فونت فارسیطراحی بنر گیف,طراحی بنر فلشطراحی کارت ویزیت آنلاین ,

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.